See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, underhåll och reparation av hissanläggningar
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp löpande service, underhåll och reparation av hissanläggningar.
Intern identifierare: 2025_25/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000