193401-2019 - ResultatSverige-Jönköping: Eltillbehör
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
El och VVS material
Referensnummer: RJL 2019/325
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31681000 Eltillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av El och VVS material till Region Jönköpings läns olika verksamheter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31214140 Strömbrytare med dimmerfunktion, 31681400 Elkomponenter, 44115210 Sanitetsmaterial, 44410000 Badrums- och köksartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen