193405-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Besiktning av avlopp och konsulttjänster för avloppshantering – Ledningsfilmning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLedningsfilmning
BeskrivningUpphandlilngen avser ledningsfilmning åt Gislaved kommun, Gnosjö kommun, Vaggerds kommun samt SÅM. Upphandlingen omfattar också ledningsspolning åt Vaggeryds kommun och SÅM.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90490000 Besiktning av avlopp och konsulttjänster för avloppshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLedningsfilmning Gislaved och Gnosjö
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109373:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90400000 Avloppshantering, 90491000 Besiktning av avlopp
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLedningsfilmning + spolning Vaggeryd och SÅM
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109373:Lot:2