2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Koncerngemensam bilpool
Beskrivning: RFI gällande koncengemensam bilpool.
Intern identifierare: Ks 572/2026
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)