See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonslyftar
Beskrivning: Försvarsmakten är i behov av ett ramavtal för fordonslyftar för att kunna ytföra reparation, service och underhåll på Försvarsmaktens fordon. Flertalet verkstäder och besiktningshallar finns lokaliserade från Arvidsjaur i norr till Revingehed i söder
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121752:Lot:1