193456-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – HR system
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHR system
BeskrivningVafabmiljö avser att upphandla ett HR-system som digitaliserar, automatiserar och säkerställer HR-processerna. Detta förfrågningsunderlag innehåller samtliga förutsättningar och krav för ansökningsfasen i upphandlingen. Upphandlingen genomförs som ett förhandlat förfarande.
Intern identifierare2024/772-VMKF
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000