193510-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säckar och påsar – TI 2024-1317 Avfallspåsar/ säckar för matavfall och hållare till Telge Återvinning och Nykvarns kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1317 Avfallspåsar/ säckar för matavfall och hållare till Telge Återvinning och Nykvarns kommun
BeskrivningUpphandling avser avrop av Avfallspåsar/ säckar för matavfall och hållare via ramavtal för Telge Återvinning och Nykvarns kommun.
Intern identifierare25/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18930000 Säckar och påsar
Ytterligare klassificering (cpv): 39234000 Kompostbehållare, 90513100 Disponering av hushållssopor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000