Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework agreement control handles.
Referensnummer: 398489-AI915434
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
II.1.4.
Kort beskrivning
398489-AI915434 Framework agreement control handles.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk, 30231200 Manöverenheter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen