See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsult SRT28
Beskrivning: Projektet SRT28 är i behov av konsultstöd för att täcka upp för och komplettera med upphandlingskompetens under resterande tid av upphandlingsprojektet.
Intern identifierare: 18/2026
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000