193657-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster utförda av parkeringsvakter – Parkeringsövervakning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning
BeskrivningUddevalla kommun behöver förnya sitt ramavtal gällande parkeingsövervakning.
Intern identifierareKS/2025:290
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
Ytterligare klassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster, 98351100 Bilparkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000