193663-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för spektroskopi – Rental of an advanced LC‑MS/MS analytical instrument
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRental of an advanced LC‑MS/MS analytical instrument
BeskrivningRental of an advanced LC‑MS/MS analytical instrument.
Intern identifierareV 2026/600
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33114000 Utrustning för spektroskopi
Ytterligare klassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRental of an advanced LC‑MS/MS analytical instrument