193681-2017 - ÄndringSverige-Borås: Medicinska hjälpmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobila och stationära personlyftar.
Referensnummer: RS 2016-04773
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33196000 Medicinska hjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Mobila och stationära personlyftar (RS 2016-04773).