2. Förfarande
Förfarande
Titel: LSS gruppbostad i Klippan 2024
Beskrivning: Klippans kommun har behov av att upphandla 6 st platser i LSS boende för brukare med behov av bemanning dygnet runt.
Intern identifierare: 23/434
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa krav