193777-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lås, nycklar och gångjärn – Lås och låssmedstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLås och låssmedstjänster
BeskrivningLås och låssmedstjänster.
Intern identifierareKS 2024/139
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44520000 Lås, nycklar och gångjärn
Ytterligare klassificering (cpv): 44521110 Dörrlås, 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDocsmall