193880-2018 - ResultatSverige-Linköping: Teknisk besiktning och provning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Besiktning Projekt Ebbepark
Referensnummer: 30/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71630000 Teknisk besiktning och provning
II.1.4.
Kort beskrivning
Besikningsuppdrag entreprenadbesiktning Ebbepark, Linköping.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71631300 Teknisk byggnadsinspektion, 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Besiktning nyproduktion Ebbepark.
O Besiktningsman bygg.
O El, Tele, Data.
O VVS och Geolager.
O Med Gas.
O Brandlarm/Sprinkler.
O Mark.
O Styr och Regler (automation).
O Samordnad Provning.