2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbil - enfack med kran
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en styck sopbil, enfack, med kran.
Intern identifierare: U-133-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000