See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Filmproduktion
Beskrivning: Ramavtal för filmproduktion
Intern identifierare: 2-4423/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92111000 Film- och videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000