193925-2023 - ResultatSverige-Ludvika: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringstjänster
Referensnummer: GNU 2022/121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för konsultstöd enligt uppdragsbeskrivning vid kompetensbaserad rekrytering av chefer och specialister, ej VD eller kommundirektör.
Specialister: nyckelpersoner med specifik kompetens eller personer på strategiska poster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Hel rekryteringsprocess och Exekutive Search
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79600000 Rekryteringstjänster, 79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Second Opinion, Second opinion endast djupintervju och Arbetspsykologiska test
Del nr: 2