See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av två stycken spolbilar (återvinnare)
Beskrivning: Leverans, service och underhåll av två stycken spolbilar.
Intern identifierare: 24/00009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Spolbilar