194041-2018 - ÄndringSverige-Västerås: Installation av maskiner och utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frys och kylservice
Referensnummer: GSN 2018/01204-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51500000 Installation av maskiner och utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Frys och kylservice till Västerås stads kök