194068-2018 - ÄndringSverige-Östersund: Hyrningssystem för fordon
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bilpoolstjänst
Referensnummer: Af-2018/0001 5282
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42961300 Hyrningssystem för fordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av bilpoolstjänst