See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för IT-konsulttjänster
Beskrivning: Omannonsering av samordnad upphandling av ramavtal för IT-konsulttjänster
Intern identifierare: 2.3.1-2022-078150
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Krav på vara/tjänst
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Ramavtal med successiva avrop.