See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Deponitjänster
Beskrivning: Deponitjänster
Föregående meddelande: 492015-2021
Intern identifierare: UH 21-28
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på deponitjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lägst pris