2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av hjullastare till ÅVC
Beskrivning: Uppdraget omfattar långtidshyra av hjullastare, utan förare, till Kretslopp Sydosts återvinningscentraler, ÅVC. Ramavtal med förnyad konkurrensutsättning.
Intern identifierare: 24KSRRX2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000