2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig förhandsinsyn
Beskrivning: Frivillig förhandsinsyn inför ingående av avtal för procure & spend. Se bilagor för mer information.
Intern identifierare: UE 25.210
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000