194197-2020 - ResultatSverige-HEBY: Markskötsel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Markskötselarbeten i Östervåla och Harbo
Referensnummer: 20/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Hebyfastigheter AB inbjuder er att lämna anbud på uppdrag avseende markskötsel vinter och sommar för fastigheter i Östervåla och Harbo.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90620000 Snöröjning, 90630000 Isröjning, 98341130 Fastighetsskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen