Huvudsaklig CPV-kod 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Uppdraget innebär att tillsammans med en projektgrupp och medarbetare ur Sidas kärnverksamhet utveckla ett relevant program i en inkluderande process.