194403-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – Konferenstjänster kommunkoncernen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonferenstjänster kommunkoncernen
BeskrivningRamavtal avseende konferenstjänster inom Ängelholms kommun, delområde 1, samt utanför Ängelholms kommun, delområde 2, för kommunen och de tre bolagen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105097:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105097:Lot:2