See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färska ägg
Beskrivning: Upphandling gällande färska ägg för Örebro kommun
Föregående meddelande: 612638-2023
Intern identifierare: Ks 824/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Färska ägg
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörsprövning
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generell del (4)
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Administrativa villkor