See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utplanteringsväxter
Beskrivning: Avtalet avser leverans av träd, buskar, perenna växter, lök växter samt annuella växter för Sundsvalls kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anueller
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105180:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Perenner
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105180:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Lök
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105180:Lot:3