See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster
Beskrivning: Upphandling av rekryteringstjänster för att täcka Sundbybergs stads behov, upphandlingen består av tre olika anbudsområden: 1. Executive search middle level – avdelnings- och verksamhetschefer 2. Chefer och specialister inom HR och lön/ekonomi och finans/säkerhet/juridik/kommunikation/välfärd/samhällsbyggnad/rektorer 3. Administratörer inom HR och lön/ekonomi och finans/säkerhet/juridik/kommunikation
Intern identifierare: KS-0606/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1 - Executive search middle level – avdelnings- och verksamhetschefer
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2 - Chefer och specialister inom HR och lön/ekonomi och finans/säkerhet/juridik/kommunikation/välfärd/samhällsbyggnad/rektorer
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 3 - Administratörer inom HR och lön/ekonomi och finans/säkerhet/juridik/kommunikation