194604-2026 - Resultat
Sverige – Restaurang- och serveringstjänster – Förmedling av julbord
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmedling av julbord
BeskrivningFörmedling av julbord
Intern identifierare2-1308/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55310000 Restaurangserveringstjänster, 55311000 Serveringstjänster för särskild kundgrupp, 55312000 Allmänna serveringstjänster, 55320000 Måltidsservering, 55500000 Matsalstjänster och catering, 72400000 Internettjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000