See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slambil
Beskrivning: Slambil
Föregående meddelande: 371662-2022
Intern identifierare: UH 22-16
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lägst pris
Beskrivning: lägst pris
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generella krav (1)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generella krav (1) (2)
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Utvärdering (1)
Beskrivning: slambil