See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intestinal Modelling System
Beskrivning: Procurement of a gastrointestinal modelling system for simulation of the human intestinal tract function at Department of Food Technology, Engineering and Nutrition, Lund University.
Intern identifierare: V 2023/3028
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Qualification
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Requirements