2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffe
Beskrivning: Kaffe till automater. Malet och hela bönor samt kaffekannor, konsumentbryggare och maskinbryggare.
Intern identifierare: KS 287/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Kaffevaror, ramavtal
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del