194713-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stål – Vägstål med hårdmetallskär
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVägstål med hårdmetallskär
BeskrivningUpphandling av vägstål med hårdmetallskär Se upphandlingsdokument för mer information. Upphandlingen kommer att utmynna i ett ramavtal som kunden kan kontinuerligt avropa i från. Syftet med upphandlingen är att tillgodose kundens behov av vägstål med hårdmetallskär av god kvalité med snabba leveranstider under avtalsperioden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14622000 Stål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126039:Lot:1