19489-2019 - ResultatSverige-Karlskoga: Skrivare och kurvskrivare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skrivare och Dokumenthantering
Referensnummer: 2018-057
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av skrivare och skrivarrelaterade tjänster kring dokumenthantering för Karlskoga kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30123000 Kontors- och företagsmaskiner, 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 79500000 Kontorshjälp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen