See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Behov och resursplaneringsverktyg
Beskrivning: Upphandling av verktyg och konsultstöd inom behov och resursplanering inom funktionsstöd.
Intern identifierare: FSN-2024-2194
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Konsulttjänster och systemstöd för behov och resursplanering av brukare
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del