Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: Eslövs Bostads AB
Nationellt registreringsnummer: 556095-2391
Postadress: Box 225
Ort: Eslöv
Nuts-kod: SE224 Skåne län
2. El/tele/data
2. El/tele/data, uppskattad årsvolym 700 000 SEK