See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Restaurangverksamhet och Catering
Beskrivning: Restauratör campus Solna och catering i samtliga av KI:s byggnader.
Intern identifierare: 2-2138/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55500000 Matsalstjänster och catering
Ytterligare klassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster, 55310000 Restaurangserveringstjänster, 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000