See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lagertruckar
Beskrivning: Region Dalarna inbjuder anbudsgivare att lämna anbud avseende leverans av lagertruckar – omfattande dragtruckar, ledstaplare med utfällbar plattform (för gående eller stående förare), ledstaplare för stående förare, ledstaplare för sittande förare, plocktruckar samt skjutstativtruckar.
Intern identifierare: SN 2025/75
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42415200 Truckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1581479-682dc23b862d47c47166b36d
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Informationsfrågor
Intern identifierare: 1581481-682dc23b862d47c47166b370