See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrollbesiktning av hissar, lyftar, portar, och tryckkärl
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp leverantör för kontrollbesiktningar av hissar, lyftar, tryckkärl, portar och likvärdigt.
Intern identifierare: 2025_22/79
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000