2. Förfarande
Förfarande
Titel: Jordfelsrelä
Beskrivning: Sortimentet som avses upphandlas är leveranser av jordfelsreläer. Jordfelsrelä 24V-36V och Jordfelsrelä huvudljus och dvärgsignaler för 110V.
Intern identifierare: KOM-413197
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34942000 Signalutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Jordfelsrelä