195408-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Drift och underhåll av trafiksignaler, VViS-stationer och trafikmätning i Östra Regionen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift och underhåll av trafiksignaler, VViS-stationer och trafikmätning i Östra Regionen
BeskrivningDrift och underhåll av trafiksignaler, VViS-stationer och trafikmätning i Östra Regionen
Intern identifierareKOM-414776
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50232200 Underhåll av trafikljus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift och underhåll av trafiksignaler, VViS-stationer och trafikmätning i Östra Regionen