2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilationsarbeten, reparation och underhåll
Beskrivning: Upphandlingen avser ventilationsarbeten för Ronneby kommun, AB Ronneby miljö & teknik, AB Ronnebyhus och AB Ronneby industrifastigheter enligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 24/60
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45331210 Installation av ventilation, 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000