2. Förfarande
Förfarande
Titel: Träslöjdsmaterial
Beskrivning: Norrköpings kommun inbjuder Er att lämna anbud på upphandling avseende träslöjdsmaterial. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumentet. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37800000 Hantverks- och konstmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106394:Lot:1