195437-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster – Planarkitekter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPlanarkitekter
BeskrivningForshaga och Munkfors kommuner behöver förstärkning i form av planarkitekter till samhällsbyggnadsenheterna.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89975:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71400000 Stadsplanering och landskapsvård