195457-2023 - ResultatSverige-Uddevalla: Skärmtak
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VF Leverans av cykeltak och cykelutrustning
Referensnummer: SFSS 2023-01318
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44115710 Skärmtak
II.1.4.
Kort beskrivning
Västfastigheter upphandlar leverans av cykeltak och cykelutrustning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44112000 Diverse byggnadskonstruktioner, 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen