Upphandling av Ramavtal för utförande av skolskjuts enligt och/eller vid behov inom Lycksele kommun. Omfattningen av tjänsterna beskrivs mer detaljerat i upphandlingsdokumenten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60120000 Taxitjänster, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Skolskjuts