See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-konsultmäklare
Beskrivning: Upphandling av en IT-konsultmäklare för Kommunens behov av IT-konsulter.
Intern identifierare: KS 23/75
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000